Marc Forster

7,0
1 570 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Marc Forster

absolutnie nie wolno mu dawać dużego budżetu na film, bo facet po prostu nieudolny ...

mieszkoxxx

Bond wyszedł mu najgorszy w historii.

balech

do dzisiaj nie rozumiem, o co w nim chodziło ;p

mieszkoxxx

Moje ulubione podejście. Oceniajmy wszystkich po ich porażkach. Facet nakręcił "Czekając na wyrok" i "Marzyciela", ale o jego talencie świadczy tylko "Quantum of Solace". "Jesteś tak słaby, jak twój najgorszy film".

NickError

"Czekając na wyrok" i "Marzyciela" uważasz za jakieś wybitne dzieła ? Pierwszy jeszcze jako tako, ale drugi to dla mnie coś pomiędzy: ujdzie a średni. Dla reżysera dramatycznego dawać do zrobienia film kultowy film sensacyjny to strzał w stopę. Wyszło jak wyszło ... dokładnie takiego rezultatu się spodziewałem.

mieszkoxxx

To że chłopak nie radzi sobie z wielkim budzetem, nie oznacza ze nie jest utalentowany. Własciwie to jest wrecz przeciwnie: nie radzi sobie z wielkim budzetem _bo jest utalentowany_
Ci ktorzy daja sobie rade z fimami wielkobudzetowymi to z reguły swietni rzemieslnicy (bez talentu).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones