Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 460 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Z mężem Ned'em Rocknroll'em

renia00014

Przyszły tatuś się pewnie cieszy, że ktoś odziedziczy jego niezwykłe nazwisko :D.

madz20

Chyba on jedyny z całej trójki. : )

Troublesome

Niewykluczone, do kompletu powinni nadać dziecku imię po jakimś dinozaurze rocka :)!

madz20

To nawet ciekawy pomysł, ale po tacie z takim nazwiskiem można spodziewać się czegoś w stylu Jim, Freddie, Kurt. Duża presja na synku co by nie padło.

Troublesome

Presja murowana, a po Kurcie mógłby zapaść dodatkowo na depresję :/...

madz20

Stop! Jeszcze się nie urodził, a już go uśmiercamy. : )

Troublesome

Ja tylko odradzam kategorycznie wybór imienia Kurt :D nie wiem czy dziecko uniosłoby taką mroczność i posępność :).
Kate jako Angielka zawsze może wybrać jedno z imion czwórki z Liverpoolu :)!

madz20

Niewątpliwie Ringo byłoby najsympatyczniejsze. Trochę to 'imię' wieje westernem, ale siłę ma. Tak szczerze, wymówiłem właśnie nagłos kilka imion i naprawdę... z tym nazwiskiem można połączyć tylko coś w stylu sex, drugs and rock n roll. ; p

Troublesome

Wiadomo, że Ringo jest najlepszy :D!
Po głębszym zastanowieniu pokusiłabym się o postawienie tezy, że również nie głupie byłoby sięgnięcie po jedno z imion członków Led Zeppelin w końcu nagrali piosenkę "Rock and Roll" :D!

madz20

Potwierdzałem info dotyczące tej ciąży i trafiłem na coś takiego http://www.ivillage.com/kate-winslet-and-ned-rocknroll-are-pregnant-baby-name-id eas/6-a-538184

Troublesome

Ilove / I love - wymiata :), ciekawe jakiej płci będzie maleństwo, to zmniejszy krąg potencjalnych imion :).

madz20

Jeszcze coś takiego http://www.guardian.co.uk/lifeandstyle/shortcuts/2013/jun/05/first-name-baby-roc knroll-kate-winslet

Jeżeli będzie dziewczynka to może Kate zlituje się nad nią i da swoje nazwisko. Później biedne dzieci muszą płacić za kaprys rodziców. : )

Troublesome

We Built This City On xD

Anoobis

Jak bawić się to na całego. : D

Troublesome

Większość tych imion niestety mi "nie brzmi" - jak pisałam niżej, do takiego nazwiska dorzuciłabym coś dwusylabowego, kończącego się na głoską "i" - typu "Billy", "Bobby", "Jimmy", Johnny", "Joey", "Eddie".
Hmmm... Mickey Rocknroll :D
Axl Rocknroll, Bono Rocknroll, Slash Rocknroll, Elvis Rocknroll, Leonardo Rocknroll - dziękuję, postoję ;)

Co do dziewczynek, chyba parę więcej imion by się znalazło:
Amy (dodatkowy plus: imię po Amy Winehouse), Jenny, Julie, Annie, Katie (po mamie?), Marie, Mary, Lilly, Polly, Betty, Molly, itd.

Ale ciekawie było przeczytać dlaczego tatuś nazywa się tak, jak się nazywa ;)

Anoobis

Nie wiem, z tym nazwiskiem wszystko jest zabawne(w negatywnym tego słowa znaczeniu). Co do ostatniego. Teraz jego dziecko nie będzie traktowane poważnie, pytanie czy podzieli ono humor tatusia. ; p

madz20

Czy Ned przypadkiem też nie jest Brytyjczykiem? Jego wujek to nie kto inny jak Richard Branson, ten brytyjski miliarder od Virgin Group.

madz20

Np.?
Mick Rocknroll? Keith Rocknroll? Axl Rocknroll? ;)

Wydaje mi się, że z tym nazwiskiem dobrze będą brzmiały proste imiona, zwłaszcza te dwusylabowe, kończące się na Y - np. Billy Rocknroll, Bobby Rocknroll :D Albo Joey Rocknroll, gdyby nie to, że pierwszy syn Winslet ma już na imię Joe.
Z rockowych może jeszcze Jimmy Rocknroll, na cześć Jimmy'ego Page'a.
Ewenualnie Eddie Rocknroll (po tacie? Ned to często zdrobnienie Edwarda. Albo Eddarda, jeśli mamy do czynienia z fanem "Gry o Tron" ;)).

Spora część imion moim zdaniem odpada, np. Adam Rocknroll, Michael Rocknroll, Matthew Rocknroll itp.

Generalnie współczuję dziecku :)
Może zdecydują się na nazwisko Winslet, żeby nie robić mu krzywdy? Albo Winslet-Rocknroll?
Zawsze jak dziecko podrośnie może samo zdecydować się na zmianę...

Anoobis

Faktycznie nazwisko jest niezbyt "szczęśliwie" - szczególnie, gdy nosi je osoba spięta i nad wyraz poważna, z takimi personaliami jest się skazanym na traktowanie "pół żartem pół serio".

madz20

Czemu z portalu , o filmach robimy forum ,, Pudelka" ? Dyskutujemy , o czymś związanym z jej karierą aktorską ;) Pozdrawiam ;)

Mikula335

Ależ, nie robimy tu pudelka ani jamniczka - jesteśmy cały czas życzliwi :D, poza tym wierzymy, że uroki dojrzałego macierzyństwa wpłyną na aktorskie predyspozycje Kate :D.

madz20

Chyba ,że tak ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones