Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

czy aż tak się zmieniła?
Niestety na gorsze, aż trudno ją poznać, a na tym profilowym zdjęciu to jakby ktoś zupełnie inny.

jan_niezbedny0

http://katewinsletfan.com/gallery/displayimage.php?album=1592&pid=87562#top_disp lay_media Z marca tego roku! Ona wygląda źle?! Człowieku, kup sobie okulary!

NikitaGroban33

Okulary już mam - dobre :) A ty poluzuj rajstopy, nie piszę, że wygląda źle, tylko gorzej niż kiedyś. I nie chodzi tu o starzenie się - po prostu rysy twarzy jakoś dziwnie mocno zmienione.

jan_niezbedny0

Według mnie ona ma w sobie coś odrzucającego a wręcz obrzydliwego. Nie chodzi tu tylko o wygląd ale o obycie i to jak się porusza. Oczywiście nie rzutuje to nijak na jej zdolności aktorskie. Jednak jak widzę nazwisko Winslet w czołówce to nie czuje się zachęcona. Ma w sobie coś z żydówki.

january666

z żydówki??? ja jak widzę jej nazwisko to od razu wiem że będzie super film , to jest super babka, kobieta z klasą.

justyna_winn

każdy ma swoje subiektywne spostrzeżenia, Mnie osobiście jak już wspomniałam Winslet odstrasza. Nie dostrzegam w niej wspomnianej klasy. Klasę wg mnie mają Janda, Binoche, Knightley, Bosworth, Wagner ale nie Winslet .

january666

January 666 //
No to Kate ma u Ciebie przerąbane.... Nalana Żydówka z wielką mordą i puszkiem pod nosem "co odstrasza"?
Chyba jak to przeczyta nie będzie mogła spać. Z pań które wymieniłeś semicką urodę o wiele bardziej reprezentują Julette i Keira.
Może ty Żydówki widziałeś tylko na średniowiecznych rycinach sprzedawanych przez biskupów na odpustach?
Poza tym argument nie do zbicia. "Ma w sobie coś z żydówki."
Może walnij sobie wzdłuż ręki tatoo - "Nic we mnie żydowskiego nie ma a Pan moim panem i Królem Polski" Wąskimi literami, żeby wejszło.

ptosiek

To moje subiektywne spostrzeżenie jak już wspomniałam i nie musi Ci się ono podobać. Nie mam pojęcia co ma oznaczać zdanie "Nalana Żydówka z wielką mordą i puszkiem pod nosem "co odstrasza"? " ????!
Nie zamierzam dłużej z Tobą konwersować w sposób który reprezentujesz.

użytkownik usunięty
january666

Mnie zaś odstrasza twoja szatańska liczba w nicku. Na co to?

przy wyborze adresu mail o2 rzuciło mi taką propozycję i tak zostalo, nie kojarzyłam nigdy tego w ten sposób ;)

użytkownik usunięty
january666

Rzuciło ci taką propozycję? Pewnie to był diabeł!

january666

A jeśli nawet ma żydowskie korzenie? Jaki wpływ mają na jej grę?

martusia_468

żadnego wpływu nie ma, przecież napisałam: " Oczywiście nie rzutuje to nijak na jej zdolności aktorskie". Trzeba czytać ze zrozumieniem.

january666

Czytam ze zrozumieniem i argument o ewentualnym "żydowskim" wyglądzie Kate - którego nie dostrzegam - nie wpływa na moją ocenę tej aktorki.

martusia_468

ale zasugerowałaś jakoby rzutowało na moją ocenę jej talentu aktorskiego

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Bo ludzie się zmieniają z biegiem lat, wiesz?

Nie mów...

jan_niezbedny0

Światło, makijaż i nasz bohater czasów współczesnych - Pan Fotoszop. Nie operuje się, kiedyś odmówiła drobnej korekty i schudnięcia do roli za niebotyczną kasę.

jan_niezbedny0

Jedna z bardziej naturalnych i kobiecych topowych hollywoodzkich aktorek. Kobieta starzejąca się naturalnie i niewstydząca się swojego dojrzałego ciała. Zdjęcie na stronie głównej fatalnie. Świadczy jedynie o osobie, która je tam umieściła.

Private_Witt

Pełna porcja racji.

jan_niezbedny0

Kate Winslet to jedna z niewielu aktorek Hollywoodu, które nie korzystają z usług chirurga plastycznego (jak Rachel Weisz i Monica Bellucci). Jest piękną kobietą, którą stać na to, by dbać o siebie bez użycia skalpela. W dodatku świetna aktorka :)

użytkownik usunięty
masquerade__

Dobrze prawisz.

jan_niezbedny0

Starzeje się i tyle. Nie widzę żadnych zmian.

użytkownik usunięty
jan_niezbedny0

Z wiekiem rysy twarzy się zaostrzają.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones