Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 291 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Baba jak baba, niczym się nie wyróżnia. Przeciętna gra aktorska (choć przyznam, że w paru filmach była naprawdę ok) i z urody również przeciętna, przypomina trochę świniaka.

Dixiee

Co to w ogóle za komentarz: "przypomina trochę świniaka"? Nie będę Ci pisała, że dla mnie jest piękna itp, bo o gustach się nie dyskutuje. Powiem tylko, że moim zdaniem uroda jest niczym w porównaniu do wielkiego talentu. A ona taki talent ma.

jealouss

Napisałam, że dla mnie to jest przeciętna aktorka, ale DODATKOWO nie grzeszy urodą. Piszę tak ponieważ wiele aktorek uważane jest za best of the best, bo są ładne ;)

Dixiee

Hm dla mnie to śmieszne i raczej mało spotykane, żeby ktoś uważał jakąś aktorkę za wybitną patrząc tylko na jej urodę. Oczywiście mówię tutaj o dojrzałych w miarę ludziach, a nie kimś dla kogo rzeczywiście ta uroda to rzecz najważniejsza ;) I myślę, że czegoś takiego na pewno nie można powiedzieć w stosunku do Kate Winslet.

jealouss

Ja tam nie uważam, że ona jest brzydka. Ładna z niej kobieta i ma dystans do siebie.

ale oczywiście nie zaliczam się do ludzi mierzących talent wyglądem i niestety Kate to porażka, dno i beztalencie. Nie widziałem filmu w którym zagrałaby dobrze.

jawiemlepiej

"Kate to porażka, dno i beztalencie" - już wolałam komentarz autora tego tematu, chociaż ten jest bardziej zabawny :) A ile filmów z nią widziałeś? Odważę się powiedzieć, że żadnego :D A skoro już tak uważasz, to może powiesz mi jeszcze, że widziałeś film, w którym dobrze zagrałaby Jessica Alba lub Cameron Diaz? Proszę napisz to, rozbawisz mnie jeszcze bardziej :)

Dixiee

Mam propozycję - nie karmmy trolla!

EM_DE_KE_AS

..."Kate to porażka, dno i beztalencie. Nie widziałem filmu w którym zagrałaby dobrze...." ha ha ha :)
ale któs mnie rozbawił na dobranoc... świetny zart...:)
ps: NIE ma filmu,w którym ZAGRAŁA ZLE!!!

Dixiee

Wy też nie przesadzajcie! Każdy ma prawo do swojego zdania i to że według was ona jest najlepszą aktorką świata itp itp, to nie znaczy, że ja czy ten cyc na avatarze też musimy tak uważać. Wyluzujcie, bo nie ma osoby/filmu, które lubiłby każdy.

Dixiee

Pewnie obejrzał ktoś tylko Titanica i sobie pierdyknął komentarz z nudów,
bo nie ma z kim podyskutować w realu...
Polecam obejrzeć: "Święty dym", "Marzyciela" i "Iris", a jak macie wiecej
czasu to "W stronę Marakeszu". Słyszałam też, że niesamowita jest w
"Zatrutym piórze", lecz sama nie widziałam... Teraz będę oglądac "Lektora"
:-)

Dixiee

Jak świniak to wygląda twoja idolka Courtney Love. Kate jest śliczna, subtelna i ma to, czego ten twój prosiak nigdy mieć nie będzie – klasę.

Dixiee

Wiesz dlaczego ją lubię? Bo prawdopodobnie sama by o sobie powiedziała, tak jak Ty o niej napisałaś/łeś, a później parsknęłaby śmiechem.

Wspaniała aktorka, cudowna osoba i z roku na rok coraz piękniejsza.
I nikt ani nic, a już na pewno Twoja 'wspaniała' argumentacja, nie zmieni mojego zdania.

milk_shake

I to jest chyba najlepsza odpowiedź na posta autorki tematu.
:)

EM_DE_KE_AS

Haha;) tak to byłoby z stylu Kate;) dlaczego ja kocham?;) wspaniale gra, jest sympatyczna, taka swojska;) nie wozi się, jest naturalna, a przy tym piękna, nie słyszałam żeby kiedykolwiek kogoś obraziła i potrafi się z siebie śmiać;) ja chce się oglądać.

Dixiee

Zgadzam się z tym.

Dixiee

Dixie, czas dorosnąć.

Binula

Kate to wspaniała aktorka i wg. mnie bardzo urodziwa.

Dixiee

Nie widziałem może zbyt wiele filmów z jej wykonaniem ale bardzo dobrze według mnie zagrała w (Revolutionary Road) aha i może faktycznie nie jest najpiękniejsza ale określenie "przypomina trochę świniaka" jest dziecinnie głupie

Dixiee

zgadzam sie z toba jak świnia wyglada, nie podoba mi sie wogole

ambershine

o matko niech zgadnę Tobie podobają się anorektyczki ze sztucznymi cyckami i botoksem ? to dopiero piękno...

Gosiaczek_fabel

Kate jest bardzo ładną kobietą. Nie twierdze, że najpiękniejsza z aktorek bo znam wiele które "mnie" podobają sie bardziej np. Uma Thurman czy Jessica Alba. Nie można zapominać, że uroda to nie wszystko, a Kate poza nią ma także ogromny talent. Świetnie zagrała "zatrutym Piórze", "Marzycielu" czy "Lektorze". No nie bede wymieniał tutaj specjalnie Titanica, w którym zagrała fenomenalnie.

Gosiaczek_fabel

niepodobaja mi sie anorektyczki, ale PRAWDZIWE FITNESS KOBIETY UMIĘŚNIONE I WYTRENOWANE a nie tak guffno swinskie

ambershine

masz zrypany gust świniaku umięśniona kobieta jest jak gówno w przerębli

tomucho77

dlatego ze jest sliniejsza od ciebie chuda kiszko? nawet w zyciu pozadnej kobiety nie widziales/as to sie nie wypowiadaj prag

ambershine

no tak inteligentna odpowiedź - widać że koksujesz i że mózg masz już wypalony do cna

tomucho77

prosze, nie odpowiadaj jesli nie wiesz na czym rzecz polega.
jak myslisz o koksie to naprawde widze ze jestes na niskim poziomie zeby cos o sporcie - aby najmniej! o regularnych ćwiczeniach i dbaniu o siebie! - wiedzieć.

ambershine

to ukaż nam twój ideał kobiety

tomucho77

http://www.waldemarguimaraes.com.br/wp-content/uploads/2010/12/2008110219151827. jpeg
http://lh3.ggpht.com/_AGJFrLQAlnc/R-QuWyIX0VI/AAAAAAAABxE/TYkOWQPI5sk/IMG_0929.j pg
http://www.galferreira.net/

prosze bardzo ;p

ambershine

a nas nie obchodzi twoje wypaczone zdanie o kate zrozumiano !!!

ambershine

no sorka ale 90% mężczyzn lubi zgrabne i normalne kobiety a te które zaprezentowałeś są mutantami

tomucho77

nie obchodzi mnie co lubi 90 % ' mezczyzn" tak samo jak nie obchodzi mnie co lubia robaki w glebie.
mnie sie podoba i juz. zadnych mutantow tam nie widze.

tomucho77

tomucho wytrzyj mleko z pod nosa potem pisz co mężczyzna pragnie

sisal

następny wielbiciel mutantów

tomucho77

nie bo wtedy musiał bym uwielbiać Ciebie

Dixiee

Niech ci będzie, niech przypomina tego świniaka. Jednak to nie zmienia faktu, iż jest jedną z najlepszych aktorek.

Moniia

Kate Winslet ma urode dojrzałej kobiety. I jest piekna na swój własnie dojrzały sposób. Przynajmniej ja tak uwazam. Co do aktorstwa to uwazam,ze jest b.dobra aktorką,wręcz znakomitą. Wystarczy sobie obejrzec "Marzyciela" albo "Iris" czy pare innych filmów,zeby to zrozumiec. No ale kazdy ma prawo do swojego zdania. :)

pozdrawiam,Akatonka :)

Dixiee

O, widzę, że są jeszcze na forum osoby z odrobiną inteligencji.

squeeze2

Jeśli masz na myśli Dixiee, to faktycznie inteligencji to ona ma tylko odrobinę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Dixiee

eeeee mongoły tu macie link do zdjęć tego świniaka http://www.coolwallpapers.org/photo/35696/0044_Kate_Winslet_8967.jpg
zadam wam pytanie co z waszym gustem ???
i odrazu odpowiem wam żebyście się nie męczyli - a więc przypuszczam że macie coś nie tak z łbami

tomucho77

photo shop make up efekt murowany ;)

Dixiee

Może nie brzydka ,ale pięknością też nie jest.Z toną tapety to...

Heroes222

pisz po polsku albo wogóle nie pisz

tomucho77

nawet swiniaka nie widziales ;p
pfff jestes zalosny i nie masz pojecia jak dobra aktorka jest Kate.

patti13

dziewczyno nie unoś się i przeczytaj co napisałem oraz pomyśl odrobinkę
JA JESTEM CAŁYM SERCEM ZA KATE i uważam ją za niezwykle piękną kobietę i genialną aktrorkę

Dixiee

W Titanic'u wyglądała zjawiskowo, świetnie jej w tym rudym kolorze włosów...Moim zdaniem jest bardzo ładna, a co najważniejsze świetna aktorka, oglądanie jej na ekranie to czysta przyjemność.

Dixiee

Kate jest piękną aktorką, a co najważniejsze zdolną

Anda00

pisalam w odpowiedzi do wypowiedzi Dixiee

Dixiee

Ja Kate dałam 10/10 bo jest moją ulubioną aktorką. Nawet gdyby obcieła się na łyso i zapletła warkocze :D:P to i tak zdania nie zmienie:) Ja rozumie że każdy ma inny gust. ale denerwują mnie takie komentarze na jej temat choć zdaję sobie sprawę z tego że nie wszyscy muszą ją lubić. Ja np niecierpie Anne Hathaway, nic złego o nie słyszałam, niczym mi nie "podpadła" a mimo wszystko nie mogę na nią patrzeć. Ale przynajmniej nie daje ocen na jej stronie,nie wypisuje głupot, nie oglądam filmów w których gra, bo wiem że ma swoich fanów a ja w tym momencie była bym nieobiektywna bardzo zaniżyłam bym jej ocene a może faktycznie jest bardzo dobrą aktorką .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones