Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 345 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Nie przepadam za niom... Wnerwiała mnie w Titanicu... wolałabym, by ktoś inny tam zagrał, bo fajny temat na film to był. Był, bo taka larwa wszystko zniszczyła.

Beee...

Annys

tak, najlepiej jakby zagrała ja Miley Cirus czy jak jej tam
oj straszne to....
mam nadzieje, ze to prowokacja :p

paula_kaprys

Ona ma straszny głos ta wasza Kat!!!

Annys

to się nie nazywa "straszny głos" tylko akcent. jakbyś słyszała o czymś takim jak język angielski to byś wiedziała. pewnie Miley by ci bardziej spasowała. uważam, że Kate i Leo to najdoskonalsza ekranowa para, są wspaniali razem. ty byś pewnie wolała Miley i nie wiem, jakiegoś Taylora Lautnera.

Annys

Tytanik jest pełen przerysowanych sztucznych postaci ale Kate wypadła najgorzej. Przez co zacząłem ją ignorować w całym póżniejszym jej dorobku. Nawet filmy "niezależne" były naznaczone skazą Tytanika. Do tego nie trawię tej laski fizycznie odrzuca. A cameron to debil

szacun

nie ma mowy. kate jest śliczna

szacun

sam jesteś debil!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

szacun

Cameron to debil?! Czy jeszcze ktoś tak sądzi?!Z pewnością nie

Annys

Nie przepadasz za NIOM ...no co ty nie powiesz...

Annys

co Ty mnie sie podobała w Titanicu ;) ale każdy ma własny gust.

Annys

aha

Annys

Moim zdaniem bardzo dobrze zagrała, była przekonująca w swojej roli. Miała zagrać kapryśną (może wręcz odrzucającą) panienkę z dobrego domu i jak widać udało jej się. I prezentowała się hmm pięknie (z chwilowego braku lepszego słowa).

Cóż, to jednak chyba nie była prowokacja, niestety :P

Coraz częściej na filmweb spotykam się z takimi postami , szkoda, że poziom wypowiedzi tak bardzo pomknął w dół. Jak strzała wręcz.

Annys

nikt by nie zagrał dobrze tak jak ona ^^ uwielobiam kate

xMINZY

W Titanicu zagrała dobrze, ale przecież to nie była jej jedyna rola!
Zagrała jeszcze w wielu filmach, które były świetne i ona sama zagrała w nich świetnie.
I tak, od razu skrzyknijmy się, że ma straszny głos, nie umie grać, ani wyglądać. Fajnie.
Ale zgadzam się z jednym: cameron to totalny debil.

SusanSt_

tez za "NIOM" nie przepadam na nie wiem co ona robi na 7 miejscu w TOP aktorki.

wadeblade

Majli Srajlus się tam nadawała ?

SusanSt_

CAMERON NIE JEST DEBILEM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Annys

Uważam, że dla Ciebie nawet Titanic jest za poważnym filmem. Zapewne go nawet nie zrozumiałaś . Nie ma co się dziwić ... fanki Hanny Fontanny nie mają mózgu.

Annys

haha, ludzie spójrzcie na profil tej osoby. Przecież widać, że ktoś po prostu chciał się zabawić i stworzyć profil "inteligentnej" 11latki:):)

lassa_2

może i chciał się zabawić, ale ja też nie przepadam za Kate Winslet ... filmy z nią ogladam dla reszty aktorów z obsady
Titanica obejrzałam raz i chyba po tym filmie zaczęłam jej nie lubić , może to głupie ,bo nie mogli zrobic inaczej ,ale to prze z to,że Leo zginął a ona nie ;) i chyba jeszcze przez "Rozważną i romantyczną" tam też mnie strasznie wkurzała ...
Jestem w trakcie ogladania "Lektora" i jakoś nie daje rady, za dużo jej tam ...
To tylko moje zdanie ;)

Annys

Co ty dysleksję masz?

Annys

albo lady gaga była by lepsza ze swoim głosem, co sądzisz o moich propozycjach niedorżnięta nastolatko rzucająca się jak wesz na grzebieniu

Annys

dobrze że takie porypańce nie przyznają oskarów i innych nagród bo jak by to robili to wszystkie nagrody zgarniały by pokraki typu cirus i aguilera

Annys

ej nie ma co sobie ciśnienia podnosić wypowiedzią takiego kogoś, bo przez te błędy ortograficzne i stylistyczne widać że to jakieś dziecko.

dorotka150912

Szkoda słów na to dziecko, które założyło ten temat.

użytkownik usunięty
Annys

Ej. Nie przepadam za tobom NEO-KIDZIE.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones