Kate Winslet

Kate Elizabeth Winslet

8,6
76 335 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Kate Winslet

Kate znowu została doceniona za kreację w 'Steve Jobs'. Czyżby zanosiło się na kolejnego Oscara?

rafalniwa

Oby nie, błagam, bardzo przeceniana rola... Najbardziej głosuję na Rooney, chociaż jej szanse są bardzo, bardzo małe, a dostanie albo właśnie Kate, albo Vikander. Z dwojga złego wolę Vikander

rafalniwa

Ja muszę przyznać że strasznie dziwią mnie te wszystkie nagrody za rolę w Jobsie. Ani to nie była głośna rola, ani nie specjalnie porywająca. Zdziwił mnie już Złoty Glob! Wtedy jeszcze Mara i Vikander walczyły o nagrodę za rolę pierwszoplanową, więc byłem pewien że Złoty Glob "pocieszenia" zgarnie Jennifer Jason Leigh. Generalnie spodziewałem się że kiedy już Akademia zakwalifikowała Marę i Vikander jako aktorki drugoplanowe to między nimi rozegra się rywalizacja (z przewagą Rooney). Byłem pewien że nagrodę brytyjskiej akademii zgarnie Mara, a tu kolejne zaskoczenie! I znowu triumf Kate. Jak ją lubię tak uważam że wypada najsłabiej ze wszystkich nominowanych... no może lepiej od McAdams. Czyżby Oscar? Wątpie. Było już wiele tego typu sytuacji że aktorka zgarniała Glob i BAFTĘ a na Oscarach triumfował kto inny (Jennifer Lawrence - American Hustle, Brenda Blethyn - Sekrety i kłamstwa, Maggie Smith - Pokój z widokiem). W dalszym ciągu stawiam na Marę lub Vikander, jednak po tym jak Alicia zgarnęła nagrodę Gildii Aktorów i Critics Choice to ona wysuwa się na prowadzenie. Nie wykluczam wygranej Kate ale uważam że ma małe szanse. Zobaczymy jeszcze kto zdobędzie Satelite.

MikeyS

Szczerze przyznam, nie widziałem jeszcze filmu z Kate Winslet, ale zastanawia mnie jedno, czy ta rola, kobieta którą gra, na tyle wyróżnia się na tle innych ról, i że Kate zagrała to na tyle dobrze by zgarnąć Złotego Globa i właśnie teraz BAFTA. Widziałem Marę w 'Carol' i po prostu skradła moje serce, tak samo jak w 'Dziewczyna z tatuażem'. Obie kocham, no ale chciałbym aby nagrodzona została ta, która naprawdę na to zasłużyła, z tego co czytam to Vikander.

rafalniwa

Według mnie to najgorsza rola Kate nominowana do Oscara. Niczym nie wyróżniająca się. Zagrana bardzo dobrze ale bez szczególnych momentów.

rafalniwa

BTW przyznam że już dawno rywalizacja o Oscara nie była tak ciekawa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones