Freddie Highmore

Alfred Thomas Highmore

8,6
17 148 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freddie Highmore

... to powiedziała,że chce takiego zięcia... do tej pory to mówi... mama jest jakaś dziwna, bo on ani ładny i mimika jego twarzy leży :)

_Trusia_

A ja jestem skłonna zgodzić się z Twoją mamą, że to fajny chłopak :) Bardzo go ostatnio polubiłam przez Bates Motel - naprawdę zdarzają się tam sceny, gdzie fajnie gra mimiką, no i brzydki moim zdaniem nie jest. Z tych familijnych filmików z nim oglądałam tylko Fabrykę czekolady i Augusta Rusha. Wiadomo że tego typu filmy nie dają zbytnio szansy na rozwój, bo gra się praktycznie jedną i tą samą postać. Ale ja sądzę, że będą z Freddiego ludzie, a doświadczenie z dzieciństwa tylko mu pomoże. Dzisiaj za najlepszych aktorów swojego pokolenia uchodzą Christian Bale i Leo DiCaprio, a ci sporo się nagrali będąc dzieciakami.

Ciri94

Co prawda, to prawda! Za parę lat, a nawet za niedługo zaczną go obsypywać takimi rolami, że hoho. Co do jego urody, to na kolana mnie nie rzucił, ale to już inna sprawa.

_Trusia_

A kogo to kurva interesuje ?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones