Freddie Highmore

Alfred Thomas Highmore

8,6
17 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freddie Highmore

Ma 20 lat a wygląda na 15 i to się chwali.Też chciałbym tak wolno się starzeć i w wieku 20 lat wyglądać na 15.Żałosne są teksty typu on ma 20 lat naprawdę a wygląda na 15 o masakra jestem w szoku ,nie posrajcie się jeszcze w gacie z wrażenia że tak młodo wygląda a wy mu zazdrośćcie i tyle w tym temacie.

Blasters

nie wiem, ja mu raczej nie zazdroszczę, ja mam 22 lata i wygladam na 17 max. denerwuje mnie to czesto bo chcę kupić jakis alkohol i nie wezme dowodu to lipa. wiec jo :)

puma1775

Ze mną jest identycznie xD z tym że zaraz skończę 23 a to 17 jak się nie zmienia tak sie nie zmienia..

Azusa

A co najlepsze, nie prowadze zbyt zdrowego trybu zycia, jasne uprawiam sport i to duzo, ale jem fast foody, pije itd. a i tak. strasznie ciezko, cocoatea zalezy jak facet wyglada i czy ma dziewiczy wasik ;p (sory ;p )

Blasters

Owszem jeśli kobieta młodziej wygląda to jest atut-jeśli mężczyzna to ma przesrane;)

cocoatea

no może nie aż przesrane, ale owszem czasem to przeszkadza ( sam jestem w klasie maturalnej a wyglądam jak z jakieś gimbazy :( ).

wedelowicz

A ja uważam że jeśli chłopak młodo wygląda to ma zaje;p .Nie pogniewał bym się gdybym w wieku 25 lat cały czas wyglądał na 18 ale chcieć a móc to jest wielka różnica.

Blasters

Ja tylko się dziwię,że tak młodo wygląda ( nie zazdroszcze mu bo sama nie jestem jakś tam starsza xD) , chodzi o to, że większość osób w jego wieku stara się wypadać na starszych niż jest. Tylko to mnie dziwi. /za to, że tak nie jest u niego ma u mnie wielkiego plusa :D

horsiareczka

A jak dla mnie to całkiem normalne że młodo wygląda . Dziwisz się jakbyś nie wiedziała że można wyglądać 10 czy 20 lat mniej niż się ma .I to jest głupie chcieć wyglądać na starszego jak dla mnie lepiej wyglądać młodo i swieżo.Ale to moje obiektywne zdanie tylko.

Blasters

Też uważam, że to głupie i tak, zdziwiłam się, że można wyglądać tak młodo :) teraz już wiem i nie bdę się dziwić xD

horsiareczka

No ja myślę XD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones