Freddie Highmore

Alfred Thomas Highmore

8,6
17 180 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Freddie Highmore

On mi wygląda na co najmniej 13 lat a to jest nie możliwe żeby w Artur i Minimki 3 miał 18 lat...

Kkinnga

to faktycznie dziwne... sorry, ale chyba coś namieszali z datami, może urodzin, a może filmu.
w każdym razie niemożliwe!

horsiareczka

Możliwe i tyle ma w tym filmie i powinien być z tego dumny że tak wolno się starzeje.

horsiareczka

A on a Artur i Minimki jako artur ma 11-12 lat... Więc napewno namieszali z datami...

Kkinnga

Ma on tam 18 lat bo liczyć umiem.Swoją droga jak miałem 18 lat to wcale starzej nie wyglądałem od niego też tak na 13 lat i byłem z tego dumny.Spijałem se browara w wieku 18 lat na dniach miasta a baba stara taki młody a pije alkohol żałosna baba.Ludzie umieją tyko oceniać ludzi po wyglądzie żenada.

Blasters

OK. Może ma te 18 lat, ale i tak uważam, że wygląda bardzo młodo, jak na 18. Myślałam, że może Artur i Minimki 3 był wydany wcześniej, czy coś... Plus ja np. nie oceniam ludzi po wyglądzie... Nie znam go i tak się zastanawiam, czy tak jest czy ktoś może popełnił fatalną pomyłkę myląc się w datach :)) To tyle xD Sorry za te wywody :))

horsiareczka

Nie może tylko na pewno ma. Wygląd młody to atut. Pomyłkom to jest myślenie że ktoś kto wygląda młodziej niż inni może mieć mniej lat w rzeczywistości od innych .

Kkinnga

Ja na jego miejscu bym się cieszyła. Będzie mieć 45 lat, a wyglądać na 30...

Kkinnga

sam siedzę z kalkulatorem, gdy czytam jego filmografię. Nie wierzę, by w "Arturze i Mimimkach 3" miał 18 lat. W nowym serialu - "Bates Motel" jest 17-latkiem a ma 21 lat. Zresztą... każdego można ucharakteryzować. Dziadek Bruce Willis jeszcze się dźwignął do "Szklanej Pułapki 5" mimo że powinien już siedzieć sobie w swojej willi do końca życia i kąpać się w zielonej wodzie dolarów. Highmore'a czeka ten sam los. Pytanie tylko: czy będzie rozpuszczoną gwiazdeczką ze świata showbiznezu, czy będzie w miarę nieskrzywiony psychicznie. Stawiam na to pierwsze, ale nigdy nie wiadomo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones