PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10022888}

Sword Art Online - Progressive - Scherzo of Deep Night

Gekijōban Sword Art Online the Movie -Progressive- Kuraki Yūyami no Scherzo
6,1 256
ocen
6,1 10 1 256
Sword Art Online Progressive Scherzo of Deep Night
powrót do forum filmu Sword Art Online - Progressive - Scherzo of Deep Night

Niestety słabe anime

ocenił(a) film na 4

Jestem fanem kultury japońskiej i bardzo lubię anime. Niestety ale nawet dla mnie ten film nie był dobry. Niestety ale obraz jest adresowany do osób określanych powszechnie jako: "mangozjeby". Sceny rozwleczone, zbliżenia na pośladki dziewczynek (tygrysy wiedzą co dobre). Do tego wszystkiego należy dodać, że film jest nieczytelny dla osób niezaznajomionych z serią (poszedłem jako fan anime a nie jako fan SAO). Animacja zaczyna się w pewnym punkcie akcji i nagle urywa (film bez zakończenia). Osoby na seansie były całkowicie zdezorientowane. Film jest krótki co w tym przypadku jest plusem. Film do obejrzenia tylko jeśli lubicie anime z dziewczynkami które mają miękutkie pupeczki które płaczą i trzeba je pocieszać najlepiej tuląc się do ich pupeczek.

ocenił(a) film na 10
syc

Dla Ciebie był to wyrwany film z kontekstu (pierwszy raz SAO zagościło na ekranach Polskich kin), lecz to druga część z perspektywy Asuny pokonywania Podniebnego Zamku (Aincradu). Wystarczyło się odrobinę zorientować (to druga część zarówno dla starych i nowych widzów) a nie iść na pałe na coś czego się nie rozumie.

ocenił(a) film na 4
Strazak110

Poszedłem "na pałe" na One Piece film Red i to był fantastyczny seans, zupełnie nie przeszkadzało mi że nic nie rozumiałem, to samo z demon slayer i też było spoko. Tutaj były przydługawe sceny i wstawki dla określonych grup społecznych

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones