PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=759742}

Ofiara

Sacrifice
5,8 3 687
ocen
5,8 10 1 3687
Ofiara
powrót do forum filmu Ofiara

Ileż można czekać na materiały dodane do filmu, oczekujące na akceptację.
Można tam znaleźć rzeczy z 10 września a jest 17. Czy poza blockbusterami to na tym forum już nic się nie liczy ???

Bane85

żartujesz?
domagasz się od pajacy z FW takich rzeczy?
Ja co chwila widzę "oczekujące materiały" po pół roku i więcej.

lesli_2

Pol roku to wcale nie jest zle. Sa materialy, ktore oczekuja ponad rok. Co ciekawe, wszystko co dotyczy gier jest dodawane prawie natychmiastowo :).

Bane85

No niestety tak jest bo jest bardzo mała grupka osób które zatwierdzają materiał oczekujący. Ja byłem dodającym ale już dawno z tego zrezygnowałem bo tak jak mówisz tylko skupiali się na wąskim przedziale filmów. Po prostu jest zbyt duża ilość materiałów dodawanych w stosunku do tych niewielu osób które to zatwierdzają.

ocenił(a) film na 3
Bane85

Tak na przyszłość: http://www.filmweb.pl/contrib/status
Na tej stronie można sprawdzić ile czasu trzeba czekać na zaakceptowanie poszczególnych elementów.

fredaser

I to jakiś sposób ma pocieszyć ? Czy raczej zasmucić ? Zresztą nie chodzi tu o czas a raczej o takie samo podejście do mniej znanych produkcji które wcale nie muszą być gorsze od filmów o których nawet dzieci na porodówce słyszały. Poza tym skoro forum "filmwebu" które chce bądź powinno konkurować z "imdb"(które nawiasem mówiąc nie licząc oczywiście ilości która nie przekłada się nad powiedzmy przyjazny interface dla użytkownika nie chodzi tu oczywiście o język jest dla mnie po prostu słabe jako forum w porównaniu do "filmwebu") to powinno bardziej se angażować jakość swojej bazy a nie tylko wspierać bardzo komercyjne produkcje..

ocenił(a) film na 3
Bane85

Hmm, to jest raczej odpowiedź na pytanie. Trzeba przyznać, że kolejki do niektórych kontrybucji zmalały, przez bota sprawdzającego automatycznie. Jest iskierka nadziei.. A z drugą częścią Pana wypowiedzi się zgadzam. Ja głównie oglądam mniej znane filmy, do których często brakuje tutaj informacji.

ocenił(a) film na 5
Bane85

Miałem to samo, ale dość szybko dałem sobie spokój z próbami dodawania czegokolwiek. Akurat chciałem pouzupełniać braki w starym kinie japońskim - głównie chambara i zawsze dłuugo się czekało tylko po to, by się dowiedzieć, że materiał został odrzucony bez podania powodu. Napisałem wtedy maila, żeby podali mi kryteria zatwierdzania materiałów - kolejne czekanie, a na odczepnego "zbyt krótki opis, minimum - 2-3 zdania", a często widuję opisy filmów zawarte w jednym, króciutkim zdaniu, btw często film nie ma treści i co o nim napisać? Przykład slashery: grupa nastolatków jedzie do domku położonego w górach, gdzie napotykają na "coś" i giną jeden po drugim ;] Z dodawaniem zdjęć aktorów do starych filmów to już całkowita porażka: raz, że b. trudno je zdobyć, więc zrobiłem screenshota z filmu - odp FW: zbyt małe, słaba jakość, a gdy się przejrzy niektóre zdjęcia profilowe i to czasem dość znanych aktorów, często jakość była znacznie gorsza. O tym, że często opis dotyczy zupełnie innego filmu nawet nie trzeba wspominać, to samo z plakatami. Mam wrażenie, że albo chodzi o miejsce na serwerach FW - no bo po co je zaśmiecać starymi, zapomnianymi filmami, jak za jakiś czas wyjdą kolejne SW, Transformersy i ełno filmów o superbohaterach. A na koniec najśmieszniejsze: swoje 3pkty dostałem za coś, co zrobiłem na "odwal się" i byłem pewny, że to odrzucą, a tu proszę, taka niespodzianka ;] Pozdrawiam wszystkich Kinomaniaków, oczywiście wszystko pisałem w stanie głębokiego upojenia alkoholowego i pod przymusem, no to nara.

ocenił(a) film na 7
Bane85

No to ja chyba jestem rekordzistką. Dodany przeze mnie w grudniu 2015 r. polski tytuł filmu został odrzucony w marcu 2018 r. z powodu braku dostępu do źródła, na które się powołałam. No rzeczywiście dziwne, że po 2 latach jakaś strona może już nie być dostępna... Do tego widzę, że osoby zatwierdzające mają problem z czytaniem ze zrozumieniem - dodałam ostatnio ciekawostkę, że aktorka X wystąpiła kiedyś w teledysku piosenkarki Y. Kontrybucja odrzucona z komentarzem, że strona piosenkarki Y już jest na Filmwebie. No żesz... Jeżeli w takim tempie kiedykolwiek uzbieram ten ich chory limit 10 pkt potrzebny do korzystania z wszystkich funkcji serwisu, to naprawdę nie mam zamiaru sie więcej tu użerać z dodawaniem czegokolwiek i tracić na to swojego czasu :/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones