PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=98590}

Marzyciel

Finding Neverland
7,6 253 640
ocen
7,6 10 1 253640
6,8 25
ocen krytyków
Marzyciel
powrót do forum filmu Marzyciel

i mam już "powyginane dechy" ale oglądam ten film już trzeci albo czwarty raz i mnie wzrusza dalej Chyba o to w nim chodzi...? Do tego świetne role Kate i jak zawsze Johnego oraz niezawodnego kapitana Ho... znaczy się Dustina Hoffmana ;))

ocenił(a) film na 9
piopio

dokładnie mam to samo ile razy go oglądam łzy napływają mi do oczu ,piękny film + piękna muzyka :)

ocenił(a) film na 10
zenton

muzyka jest w tym filmie zdecydowanie najpiękniejsza :) sama ścieżka dźwiękowa wprowadza w odpowiedni klimat, bo gdy tylko zamyka się oczy, bez trudu można znaleźć się w Nibylandii :) po prostu coś niesamowitego...

ocenił(a) film na 9
seattlee

A najlepsze, że autorem muzyki jest Polak :)

ocenił(a) film na 10
abc2343

możemy być z niego dumni :) , ścieżka dźwiękowa marzyciela to nie tylko tło całego obrazu, czy dopełnienie pewnych treści, których nie da się przekazać słowem,, ale to osobny bohater, który urzeka widzów swoją prostotą i magią :)

ocenił(a) film na 10
piopio

Ja uważam, że 'Piotrusia Pana' zaczyna się rozumieć mając 20/30+. Czytali mi to od przedszkola - jako dzieciak marszczyłam nos, że dorosły takie głupoty powypisywał. Tak samo, jak z 'Alicją' Carrolla.
Na studiach zajrzałam - i trochę lepiej poszło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones