PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=6020}
7,8 8 973
oceny
7,8 10 1 8973
7,9 7
ocen krytyków
Hamlet
powrót do forum filmu Hamlet

Czy ktoś wie gdzie można obejrzeć ten film? Chciałabym zapoznać się nie tylko z tym z 1990. Wybaczcie kochane trolle, jeśli taki temat już powstał, a ja go ponawiam.

użytkownik usunięty
barbie_8

Dziwi mnie Twoje pytanie. Ten film jest wydany w Polsce na DVD, więc będąc legalistą wystarczy pójść do wypożyczalni. Niżej podpisany nie jest "legalistą" ale nie ściągał lecz w 2007 roku, kiedy to film ten wydano w Polsce w dwupłytowej edycji zakupił go i dumnie teraz stoi jego egzemplarz na półce (kurz się na nim osadza).

Właśnie ze względu na to, że nie chcę by się kurzył, chcę go obejrzeć w internecie. Nie mam w zwyczaju kupowania filmów, które z góry są skazane na jednorazowe obejrzenie, tak więc kontynuuję pytanie, CZY KTOŚ COŚ WIE? ;) pewnie nie

użytkownik usunięty
barbie_8

Chomik (uj) daje Ci możliwość obejrzenia za bodaj niecałe dwa pięćdziesiąt.
Nawiasem mówiąc: film jest wart zakupu.

A możesz podesłać link do chomiczka? Bo jestem zbyt ograniczona by to znaleźć. Nie wątpię w to, że jest wart zakupu, ale wątpię w to bym do niego często powracała.

użytkownik usunięty
barbie_8

Nie da się tutaj podać linka. Wpisz w wyszukiwarkę tytuł filmu, nazwisko reżysera i nazwę portalu (czyli C-h-o-m-i-k-u-j) i voila.

Jeśli nie masz konta to śmiało załóż. To jest jedna z uczciwych stron bez kombinacji i ukrytych kosztów.
Pozdrawiam.

Dziękuję!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones